Producenci

Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

NAWÓZ ORGANICZNY ORGANIC GREEN GOLD 1l KONCENTRAT

Inne
36
PLN
NAWÓZ ORGANICZNY ORGANIC GREEN GOLD 1l KONCENTRAT
in_stock
Dostępność:
duża ilość
Wysyłka w:
3 dni
Cena: 36,00 zł
Cena netto: 29,27 zł
szt.

Uniwersalny nawóz dolistny dla roślin doniczkowych i ogrodniczych. BIO produkt na bazie chlorelli. Regularne stosowanie produktu znacznie wpływa na wzrost, kondycję i zdrowie roślin oraz przywraca aktywność biologiczną gleby i jej urodzajność.

 

Organic Green Gold:

* to kompleksowy nawóz ekologiczny w formie koncentratu, zawierający żywe mikroorganizmy (algi chlorella vulgaris). OGG jest przyjazny środowisku i nieszkodliwy dla ludzi.

* pobudza aktywność biologiczną gleby, zwiększa jej potencjał produkcyjny i jednocześnie nie zagraża środowisku naturalnemu. Dlatego, jest szczególnie polecany w przyjaznym dla środowiska rolnictwie, ogrodnictwie i sadownictwie.

* może być stosowany już od wczesnych etapów wzrostu rośliny. Tworzące go algi zawierają m.in. substancje biologicznie czynne (w tym hormony roślinne) oraz mikroelementy, które mogą być bezpośrednio przyswajane przez komórki roślin uprawnych. OGG spełnia kryteria rolnictwa ekologicznego.

 * jest bardzo wydajny - z 1 litra koncentratu otrzymujemy 20 litrów gotowego roztworu(koszt ok 2zł/litr) 

 

Sposób użycia: 

 

Rośliny doniczkowe i ogrodnicze: 
zaleca się spryskiwać liście 1-2 razy w tygodniu, 5% roztworem.

 

Warzywa: 
zaleca się podlewanie roztworem 5% podczas sadzenia, następny zabieg już w formie oprysku po ukazaniu się pierwszych pędów oraz regularne opryski na liście 1-2 razy w tygodniu tym samym roztworem 5%, aż do zbiorów (1L OGG na 20L wody).

 

Ziemniak: 
2-3 opryski: pierwszy we wczesnej fazie wegetacji (2 tygodnie po wschodach); drugi, gdy nać osiągnie 20-30 cm, trzeci w początkach kwitnienia. Stosować 5% roztwór (1L OGG na 20L wody).

 

Drzewa i krzewy owocowe: 
łącznie 3-4 opryski: pierwszy w fazie kwitnienia, następny 2 tygodnie po kwitnieniu, trzeci 3-4 tygodnie po kwitnieniu i ostatni w fazie dojrzewania owoców. Stosować 5% roztwór (1L OGG na 20L wody).

 

Truskawka: 
3 opryski: pierwszy przed kwitnieniem, następny 2 tygodnie po kwitnieniu, ostatni w fazie zawiązywania owoców. Stosować 5% roztwór (1L OGG na 20L wody).

 

Winorośl: 
łącznie 3-4 opryski: pierwszy w fazie kwitnienia, następny 2-3 tygodnie po kwitnieniu, kolejny w fazie wiązania owoców, ostatni w fazie zamykania gron. Stosować 3-5% roztwór (1L OGG na 20-30L wody). 

 

 

Opinie o produkcie (0)

Koszyk

produktów: 0

wartość: 0,00 zł

Zaloguj się

Blog wpisy

GMO - bać się czy nie?


Ten straszny GLUTEN

czytaj całość »

Zielonyspichlerz.pl - sklep stacjonarny

czytaj całość »
Powered by Shoper.pl | Designed by ANNA KALLAS STUDIO | Make by SWIM
Sklep internetowy Shoper.pl